Stretnutie primátora a poslancov s občanmi

Dobrá komunikácia medzi ľuďmi je obyčajne prospešná pre všetkých a pomáha riešiť aj tie najťažšie problémy. Vedenie mesta Šurany sa viacerými cestami snaží o informovanie občanov mesta o dianí a jednou z takýchto foriem je aj stretnutie vedenia s občanmi. Po dlhšej prestávke sa stretnutie občanov s primátorom a poslancami Mestského zastupiteľstva Šurany uskutočnilo 19. novembra 2019 v Spoločenskej hale. Odpovedať na otázky prítomných boli pripravení poslanci na čele s primátorom mesta Ing. Marekom Oremusom, riaditelia mestských organizácií, vedúci odborov mestského úradu a mestská kontrolórka. Ospravedlnili sa dvaja poslanci z pracovných a zdravotných dôvodov. Primátor mesta občanov podrobne oboznámil s aktivitami, ktoré sa v Šuranoch uskutočnili v nedávnej minulosti. Podrobne sa venoval požiarom, ktoré poškodili majetok a budovy mesta Šurany. Otázky občanov boli zamerané na rôzne oblasti – poplatky za psíkov, bezpečnosť na cestách, situácia v šurianskom športe, stav ciest a chodníkov, práca lekárov v mestskej poliklinike, úprava parkov a stromov a podobne. Na dotazy občanov odpovedal primátor mesta, prípadne poslanci alebo riaditeľka šurianskej polikliniky. Organizátori pripravili stretnutie veľmi zodpovedne, nedostatkom bola iba malá účasť občanov. Zrejme je ľahšie kritizovať na sociálnych sieťach ako vysloviť svoj názor tvárou v tvár.


JK

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Posledný ročník Žihadielka je TU! 🐝 Hlasujte a vyhrajte ihrisko Žihadielko pre svoje mesto.

Kalendárium mesta Šurany na rok 2020

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Voľby do NR SR 2020

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
128 15/01/2020 Národná transfúzna služba a MS SČK oznamuje darcom krvi, že dňa 21.1.2020 v čase od 8.00 do 10.00 sa v Spoločenskej hale uskutoční výjazdový odber krvi.

Zoznam daňových dlžníkov

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Vaše foto zo Šurian

Máte aktuálnu fotku z bežného života v meste? Môžete nám ju poslať  priamo z webu cez náš KONTAKTNÝ FORMULÁR.

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany