Gesto pre naše mesto

Posledná septembrová sobota bola pre dobrovoľníkov z 1.A triedy trochu nevšedná. Stretnutie sa uskutočnilo o 10:00 pred školou a v dobrej nálade sme sa vybrali zbierať odpadky a smeti v okolí školy. Počas dvoch hodín sa nám podarilo „nazhromaždiť“ plné vrecia smetí v okolí Bernolákovej ulice, pozdĺž rieky Nitra a zároveň aj z nej. Vyčistené koryto rieky od odpadkov tak môže opäť plynule tiecť. Pocit z dobre vykonanej práce bol výborný, a preto sme sa dohodli, že v sobotu 19.10.2019 sa stretneme znovu a vyčistíme ďalší úsek Šurian. Veríme, že nás bude viac a teda aj ďalšia oblasť Šurian bude čistejšia. Hovorí sa, že niekde treba začať….My sme už začali a pre Vás ostatných je to výzva….Pridajte sa, pomôžete dobrej veci.

 Mgr.Karin Mentelová

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2024

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
51 12/06/2024 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje, že od 13.6.2024 do 21.6.2024 bude vykonávať ročný odpočet vodomerov v miestnej časti Nitriansky Hrádok. Prosíme občanov o sprístupnenie vodomerov.

Zoznam daňových dlžníkov

Prístroj na záchranu ľudského života

Bezplatné poradensko-psychologické služby

Pomoc obetiam trestných činov

Ukrajina - informácie

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ