Zber šatstva

V Kultúrnom zariadení Nitriansky Hrádok sa v dňoch 3.10.2019 a 4.10.2019 sa konal zber šatstva . Do zberu sa zapojili ľudia zo Šurian a širokého okolia. Prispeli letným a zimným oblečením, dámskym, pánskym a detským. V sobotu 5.10.2019 sa konala burza šatstva. Výťažok z burzy sa použije na kultúrne podujatie v Nitrianskom Hrádku. Ošatením sme prispeli aj pre obyvateľov Spolku sv. Vincenta Kopec – Šurany. Ďakujeme členkám z DCS Nitriansky Hrádok za pomoc a všetkým, ktorí sa do zberu a burzy zapojili.


M.H.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

STOP BYROKRACII

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Obchodná mapa

Kalendárium mesta Šurany na rok 2020

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu obce na rok 2021

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
7 16/03/2020 Slovenská pošta Šurany1 oznamuje občanom že na poštu je možný vstup len s ochranou tváre (rúškom,respirátorom,šálom,šatkou).

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany