VČS SZZ ZO Šurany

Dňa 18.3.2023 sa uskutočnila výročná členská schôdza SZZ ZO Šurany.  Výročnú členskú schôdzu prišiel pozdraviť pán primátor mesta Šurany Mgr. Marcel Filaga a zúčastnil sa jej aj predseda SZZ ZO Nitriansky Hrádok pán Dušan Filaga. Schôdzu viedol tajomník Ing. Martin Hindický, prečítal správu o činnosti  za minulé obdobie a predstavil plán práce na tento rok. Hospodárenie a revíznu správu podali Peter Takács a Vincent Litvák. 

Tento rok nás čakajú práce pri realizácii náučnej záhrady v dome seniorov na K. Seku, 12. Požitavská výstava vín, ktorá sa uskutoční 13.5.2023 a cez Šuriansky jarmok okresná výstava o najkrajšie jablko a hrušku. Preto apelujeme hlavne na mladých ľudí aby vstúpili medzi nás a niečomu novému sa priučili či už ohľadne záhradkárčenia, vinárstva alebo vinohradníctva.
Po VČS mal pripravenú náučnú a zaujímavú prednášku Ing. Jakub Mankovecký PhD.  Hnojenie a výživa v záhradách.
M.H.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2024

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
51 12/06/2024 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje, že od 13.6.2024 do 21.6.2024 bude vykonávať ročný odpočet vodomerov v miestnej časti Nitriansky Hrádok. Prosíme občanov o sprístupnenie vodomerov.

Zoznam daňových dlžníkov

Prístroj na záchranu ľudského života

Bezplatné poradensko-psychologické služby

Pomoc obetiam trestných činov

Ukrajina - informácie

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ