90. výročie životného jubilea pani Anny Sládkovičovej

Mesto Šurany, Mestské kultúrne stredisko Šurany zorganizovalo podujatie  pri príležitosti 90-výročia životného jubilea pani Anny Sládkovičovej, ktorá je výraznou osobnosťou Šurian v oblasti kultúry. Pri tejto príležitosti vydalo MsKS Šurany brožúru s finančným príspevkom NSK pod názvom Anna Sládkovičová. 

Pani Anna Sládkovičová rod. Majerčíková   sa narodila sa 12. júna 1931  v Šuranoch v časti Kostolný Sek.  Svoj profesijný život zasvätila pedagogickej činnosti.  Dlhé roky pôsobí v Zbore pre občianske záležitosti pri MsÚ v Šuranoch.  Vo svojich úctyhodných 90 rokoch má na konte množstvo ocenení za krásu hovoreného slova,  ktoré otvoreným srdcom rozdáva svojim verným poslucháčom. Reprezentuje mesto Šurany  nielen na domácej pôde, ale i na rôznych významných celoslovenských súťažiach a  podujatiach s medzinárodnou pôsobnosťou. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2024

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
51 12/06/2024 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje, že od 13.6.2024 do 21.6.2024 bude vykonávať ročný odpočet vodomerov v miestnej časti Nitriansky Hrádok. Prosíme občanov o sprístupnenie vodomerov.

Zoznam daňových dlžníkov

Prístroj na záchranu ľudského života

Bezplatné poradensko-psychologické služby

Pomoc obetiam trestných činov

Ukrajina - informácie

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ