90. výročie životného jubilea pani Anny Sládkovičovej

Mesto Šurany, Mestské kultúrne stredisko Šurany zorganizovalo podujatie  pri príležitosti 90-výročia životného jubilea pani Anny Sládkovičovej, ktorá je výraznou osobnosťou Šurian v oblasti kultúry. Pri tejto príležitosti vydalo MsKS Šurany brožúru s finančným príspevkom NSK pod názvom Anna Sládkovičová. 

Pani Anna Sládkovičová rod. Majerčíková   sa narodila sa 12. júna 1931  v Šuranoch v časti Kostolný Sek.  Svoj profesijný život zasvätila pedagogickej činnosti.  Dlhé roky pôsobí v Zbore pre občianske záležitosti pri MsÚ v Šuranoch.  Vo svojich úctyhodných 90 rokoch má na konte množstvo ocenení za krásu hovoreného slova,  ktoré otvoreným srdcom rozdáva svojim verným poslucháčom. Reprezentuje mesto Šurany  nielen na domácej pôde, ale i na rôznych významných celoslovenských súťažiach a  podujatiach s medzinárodnou pôsobnosťou. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

Daňové priznanie 2021

Zníženie a odpustenie poplatku za komunálne odpady - všetky informácie

INFORMÁCIE K PREDLOŽENIU VYÚČTOVANIA DOTÁCIE POSKYTNUTEJ Z ROZPOČTU MESTA ŠURANY V ROKU 2020

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ