Úspechy žiakov SOŠ gastronómie a služieb v Šuranoch

Úspechy žiakov Strednej odbornej školy gastronómie a služieb v Šuranoch

Teší nás, že sa naši žiaci aj v období dištančného vzdelávania zapríčineného pandémiou COVID 19 úspešne zapojili do riešenia Stredoškolskej odbornej činnosti, ktorej cieľom je podpora a vyhľadávanie talentovaných a nadaných žiakov stredných škôl.  Táto ich snaha nezostala neocenená. Peter Bukovský, žiak III.B triedy sa umiestnil v krajskom kole SOČ, v kategórii 03 Chémia, potravinárstvo na prvom mieste a postúpil do celoslovenského kola. Aneta Rácová, žiačka II.A triedy sa v krajskom kole v kategórii 08 Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia umiestnila na druhom mieste a taktiež postúpila do celoslovenského kola.

27.apríla 2021 sa celoslovenské kolo Stredoškolskej odbornej činnosti  konalo online formou. Obaja naši žiaci úspešne reprezentovali našu školu a umiestnili sa na štvrtých miestach.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Pomoc obetiam trestných činov

Daňové priznanie 2021

Zníženie a odpustenie poplatku za komunálne odpady - všetky informácie

Dotácie z rozpočtu mesta za rok 2020

INFORMÁCIE K PREDLOŽENIU VYÚČTOVANIA DOTÁCIE POSKYTNUTEJ Z ROZPOČTU MESTA ŠURANY V ROKU 2020

STOP BYROKRACII

SODB 2021 - Všeobecné informácie

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
24 17/03/2021 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 18.3.2021: pondelok - piatok od 8:00 do 12:00 h. a od 12:30 do 17:00 h., sobota od 9:00 do 12:00 h., prestávka na dezinfekciu 12:00-12:30.
25 26/03/2021 Mestský podnik služieb oznamuje občanom, že zberový dvor bude od pondelka 29.03.2021 otvorený.

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ