Úspechy žiakov SOŠ gastronómie a služieb v Šuranoch

Úspechy žiakov Strednej odbornej školy gastronómie a služieb v Šuranoch

Teší nás, že sa naši žiaci aj v období dištančného vzdelávania zapríčineného pandémiou COVID 19 úspešne zapojili do riešenia Stredoškolskej odbornej činnosti, ktorej cieľom je podpora a vyhľadávanie talentovaných a nadaných žiakov stredných škôl.  Táto ich snaha nezostala neocenená. Peter Bukovský, žiak III.B triedy sa umiestnil v krajskom kole SOČ, v kategórii 03 Chémia, potravinárstvo na prvom mieste a postúpil do celoslovenského kola. Aneta Rácová, žiačka II.A triedy sa v krajskom kole v kategórii 08 Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia umiestnila na druhom mieste a taktiež postúpila do celoslovenského kola.

27.apríla 2021 sa celoslovenské kolo Stredoškolskej odbornej činnosti  konalo online formou. Obaja naši žiaci úspešne reprezentovali našu školu a umiestnili sa na štvrtých miestach.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2024

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
51 12/06/2024 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje, že od 13.6.2024 do 21.6.2024 bude vykonávať ročný odpočet vodomerov v miestnej časti Nitriansky Hrádok. Prosíme občanov o sprístupnenie vodomerov.

Zoznam daňových dlžníkov

Prístroj na záchranu ľudského života

Bezplatné poradensko-psychologické služby

Pomoc obetiam trestných činov

Ukrajina - informácie

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ