Primátor mesta si uctil pani Annu Sládkovičovú

Ing. Marek Oremus, primátor mesta Šurany si pozvaním uctil pani Annu Sládkovičovú z príležitosti jej 89. výročia narodenia a odovzdal jej v mene Mesta Šurany kyticu a dar spolu s RNDr. Miroslavom Eliášom, riaditeľom MsKS.  Táto vzácna žena je nestorom  hovoreného slova v Šuranoch. Dlhé roky reprezentuje mesto Šurany , nielen na domácej pôde,  ale i na rôznych celoslovenských podujatiach. Je dlhoročnou členkou speváckeho zboru Kantáta a Šurianka,   ktorý ozdobila nielen spevom, ale i krásnym slovom. Píše, tvorí a je laureátkou Vansovej Lomničky.  Každoročne sa prezentuje na   Rozprávačskom Lodne , kde počas devätnástych rokov  získala množstvo ocenení.  Už tretí rok sa zúčastňuje na prehliadke ľudových rozprávačov HA-MLS-NOS (Jožkove smiechoty), ktoré organizuje mesto Pezinok.  . Rozdávať ľuďom radosť prostredníctvom slova a robiť to s láskou a otvoreným srdcom, si zaslúži veľký obdiv. Je to dar, s ktorým sa človek musí narodiť.

r.k.

Fotograf: Renáta Kozlíková

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

STOP BYROKRACII

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Obchodná mapa

Kalendárium mesta Šurany na rok 2020

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu obce na rok 2021

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
7 16/03/2020 Slovenská pošta Šurany1 oznamuje občanom že na poštu je možný vstup len s ochranou tváre (rúškom,respirátorom,šálom,šatkou).

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany