Pojazdná knižnica v šurianskej knižnici

            Raňajky s Eisteinom, Majstrovstvo, Pracovní pohovor jak se připravit a vést vás nejlepší pohovor v živote a mnohé iné tituly sú súčasťou projektu občianskeho združenia Inšpirujme svet s názvom Pojazdná knižnica. OZ  sa zameriava na pomoc sociálne slabším, seniorom,  znevýhodneným skupinám a iným aktivitám, ku ktorým  patrí aj projekt  Pojazdná knižnica. Bol predstavený a uvedený do sveta v Mestskej knižnici M.Matunáka v Šuranoch 19. júna 2020 za prítomnosti zástupcov Nitrianskeho samosprávneho kraja, Mesta Šurany, zástupcov Nadácie “Pomoc” a známych športových osobnosti. Členovia OZ sa  snažia ponúknuť možnosť získať prostredníctvom motivačnej literatúry a literatúry, ktorá približuje život  niektorých  významných športových, kultúrnych  a iných osobností, ktoré zažili úspechy a podelili sa o ne vo svojich biografiách, ukázať možnosti ako zlepšiť svoj život a tiež poukázať na dobré vzory.    Pojazdná knižnica  bude v šurianskej knižnici od 19. júla do 18.augusta 2020 a potom poputuje do kaviarne Castle Cafe Nové Zámky a postupne do ďalších verejných priestorov, kde si čitatelia môžu vybrať s viac ako 60 zaujímavých kníh.

Pojazdnú knižnicu v šurianskej knižnice do života uvádzali viacerí hostia, medzi nimi úspešný hokejista Boris Valábik, futbalista Igor Demo, podpredseda NSK   Igor Éder a primátor mesta Šurany Marek Oremus. Na milej slávnosti sa zúčastnili aj poslanci NSK, poslanci  MsZ Šurany a zástupcovia MsÚ Šurany, Príjemným spestrením slávnosti bolo čítanie z kníh hostí – Srdce na trávniku /autorov I. Demo a M.Staško/ a Volali ma Bitkár s podnázvom Otvorené rozprávanie o zákulisí hokeja / B.Valábik a M. Szücs/. Všetci hostia zaželali Pojazdnej knižnici veľa čitateľov a členom OZ Inšpirujme  svet veľa úspechov v ich práci.

JK

Fotograf: Renáta Kozlíková

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Daňové priznanie 2021

Dotácie z rozpočtu mesta za rok 2020

INFORMÁCIE K PREDLOŽENIU VYÚČTOVANIA DOTÁCIE POSKYTNUTEJ Z ROZPOČTU MESTA ŠURANY V ROKU 2020

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ