Obchodná mapa

Komisia pre bezpečnosť a prácu s komunitami Mestského zastupiteľstva v Šuranoch

Vážení predstavitelia podnikateľskej komunity.

 Snahou predstaviteľov komisie pre bezpečnosť a prácu s komunitami je vytvárať priaznivejšie podmienky pre život v našom meste. Uvedomujeme si náročnosť bežného života v aktuálnej situácii. Plánujeme pripraviť obchodnú mapu mesta Šurany a blízkeho okolia. Tento dokument by mal pomôcť občanom získať prehľad o maloobchodných prevádzkach a poskytovateľoch rôznych služieb  v meste a blízkom okolí. Rovnako by mal občanov upozorniť na aktuálne formy predaja v  jednotlivých prevádzkach. Samotným podnikateľom tento dokument umožní upozorňovať na zmeny v prevádzkach tak, ako sa bude situácia vyvíjať. Jednoducho povedané, chceme aby sa občania dostali do lokálnych prevádzok s komplexnou informáciou o bezpečnostných opatreniach a predstavou o prevádzkových možnostiach.

Na prípravu dokumentu potrebujeme aktívnu súčinnosť podnikateľských subjektov. Poprosíme prevádzky, ktoré majú záujem byť súčasťou obchodnej mapy, aby využili nasledovné kontakty:

tel: 0903 212 870

mail: toth.matus@gmail.com

Veríme, že takáto obchodná mapa dokáže presne navigovať občanov Šurian a blízkeho okolia do prevádzok s informáciami, ktoré im umožnia správne a bezpečne využiť ponúkané služby.

V Šuranoch, 31.03.2020

Dotazník: obchodná mapa – stiahnuť

Pavol Bartovič

predseda komisie pre bezpečnosť a prácu s komunitami

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

STOP BYROKRACII

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Obchodná mapa

Kalendárium mesta Šurany na rok 2020

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu obce na rok 2021

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
7 16/03/2020 Slovenská pošta Šurany1 oznamuje občanom že na poštu je možný vstup len s ochranou tváre (rúškom,respirátorom,šálom,šatkou).

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany