Mikuláš v Šuranoch

Aj tento rok Šurany neobišiel Mikuláš so svojimi pomocníkmi – čertom a anjelom a priniesol poslušným deťom v našom meste darčeky a pozdravy. Jeho príchod očakávali deti v podvečer pri tribúne pred budovou mestského úradu. Už hodinu pred jeho príchodom sa mohli vytancovať počas diskotéky v spoločnosti škriatkov. Milé bolo aj vystúpenie detí folklórneho súboru Makovička. Všetky prítomné deti však najviac potešil príchod Mikuláša, ktorý priniesol deťom plné koše balíčkov. Najskôr spoločne rozsvietili stromček na námestí a potom sa Mikuláš naplno venoval šurianskym deťom. Tí, ktorí chceli sladkosti priamo od neho a jeho pomocníkov, si ho museli zaslúžiť, nabrať odvahu a prísť k nemu na vianočne vyzdobenú tribúnu a zaspievať alebo zarecitovať. Odvážnych detí je v Šuranoch dosť, pretože 6. decembra 2019 Mikuláš pobudol v našom meste naozaj dlho a odmenil všetky deti, ktoré si vystáli dlhý rad, aby dostali mikulášsku nádielku. Návšteva Mikuláša v meste bola súčasťou vianočných trhov na námestí. Poďakovanie patrí vedeniu Mesta Šurany a všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii tohto podujatia.

JK

Fotograf: Renáta Kozlíková

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Daňové priznanie 2021

Dotácie z rozpočtu mesta za rok 2020

INFORMÁCIE K PREDLOŽENIU VYÚČTOVANIA DOTÁCIE POSKYTNUTEJ Z ROZPOČTU MESTA ŠURANY V ROKU 2020

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ