Mikuláš v Šuranoch

Aj tento rok Šurany neobišiel Mikuláš so svojimi pomocníkmi – čertom a anjelom a priniesol poslušným deťom v našom meste darčeky a pozdravy. Jeho príchod očakávali deti v podvečer pri tribúne pred budovou mestského úradu. Už hodinu pred jeho príchodom sa mohli vytancovať počas diskotéky v spoločnosti škriatkov. Milé bolo aj vystúpenie detí folklórneho súboru Makovička. Všetky prítomné deti však najviac potešil príchod Mikuláša, ktorý priniesol deťom plné koše balíčkov. Najskôr spoločne rozsvietili stromček na námestí a potom sa Mikuláš naplno venoval šurianskym deťom. Tí, ktorí chceli sladkosti priamo od neho a jeho pomocníkov, si ho museli zaslúžiť, nabrať odvahu a prísť k nemu na vianočne vyzdobenú tribúnu a zaspievať alebo zarecitovať. Odvážnych detí je v Šuranoch dosť, pretože 6. decembra 2019 Mikuláš pobudol v našom meste naozaj dlho a odmenil všetky deti, ktoré si vystáli dlhý rad, aby dostali mikulášsku nádielku. Návšteva Mikuláša v meste bola súčasťou vianočných trhov na námestí. Poďakovanie patrí vedeniu Mesta Šurany a všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii tohto podujatia.

JK

Fotograf: Renáta Kozlíková

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Výzva

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu mesta Šurany na rok 2023

Zahlasujte za naše mesto

Všetky informácie o súťaži nájdete na tomto odkaze :

https://cistinka.lidl.sk/o-projekte

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
36 27/04/2022 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 1.5.2022: pondelok - piatok od 8:00 h. do 17:00 h., sobota od 9:00 h. do 11:00 h., nedeľa - zatvorené.

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2021

Zníženie a odpustenie miestneho poplatku za komunálne odpady

Daňové priznanie 2022

Informácie k predloženiu vyúčtovania dotácie poskytnutej z rozpočtu mesta Šurany v roku 2021

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ