Upečme si Vianoce

Predvianočná nálada vôňa medovníkov a vianočného punču vládla 4.12.2019 na akcii „Upečme si Vianoce“ v priestoroch Denného centra seniorov Nitriansky Hrádok. Už od rána sa pieklo vianočné pečivo, medovníčky, piekli sa vianočné oblátky, rozvoniaval vianočný punč a zdobil sa vianočný stromček. Do vianočnej akcie sa zapojili deti z MŠ Nitriansky Hrádok spolu s pani učiteľkami, vykrajovali a zdobili medovníčky a pomáhali aj mamičky detí. Počúvali sme vianočné piesne, zaspievali sme si koledy. Toto krásne vianočné podujatie nám deti spestrili mikulášskym vystúpením piesňami a básničkami. Na obed sme si pochutnali na výborných plnených zemiakových plackách. Vianočná akcia spojila všetky generácie.


M.H.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zriadenie mobilného odberného miesta v okrese Nové Zámky

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

STOP BYROKRACII

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Obchodná mapa

Kalendárium mesta Šurany na rok 2020

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu obce na rok 2021

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
18 29/10/2020 POŠTA Šurany 1 bude z prevádzkových dôvodov v dňoch 30.10. a 31.10.2020 zatvorená.
19 10/11/2020 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že z dôvodu poruchy na vodovodnom potrubí je dnes 10.11.2020 na ulici Májovej prerušená dodávka vody. Na odstránení poruchy sa pracuje. Za pochopenie ďakujeme.
20 11/11/2020 Mestský podnik služieb Šurany oznamuje občanom, že zberný dvor bude od 12.11.2020 otvorený podľa platných nariadení vlády.

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany