7. ročník Šurianskej športovo nenáročnej olympiády seniorov

Vo štvrtok 22. augusta 2019 sa na  futbalovom štadióne v Šuranoch konal už 7.ročník Šurianskej športovo nenáročnej olympiády seniorov, ktorú organizoval Domov Jesienka Šurany pod záštitou primátora Mesta Šurany Ing. Mareka Oremusa a s finančným príspevkom Nadácie ZSE.

 „Pripadla nám milá, ale najmä veľmi dôležitá úloha zorganizovať siedmy ročník olympiády seniorov“ prihovoril sa na úvod riaditeľ Domova Jesienka Ing. Peter Bartovič. K prítomným sa prihovoril aj zástupca primátora Mesta Šurany Ing. František Tamašovič, ktorý poprial súťažiacim veľa športových úspechov a oficiálne zahájil siedmy ročník olympiády seniorov.

V sprievode olympijskej hymny sa priniesla olympijská vlajka a rozhorel sa olympijsky oheň. Súťažiaci ako aj rozhodcovia zložili slávnostný sľub. Hlavným rozhodcom bol Ing.  Štefan Letko. Súťažiaci si zmerali sily vo vrhaní šípok, hode granátom na cieľ, hode tenisovou loptičkou na kôš, zhadzovaní plechoviek, slalome s vajíčkom na lyžičke a kope na bránku.

Po skončení všetkých disciplín sa prešlo k vyhodnoteniu a odovzdaniu diplomov a medailí, ktoré odovzdal Ing. František Tamašovič.  Na prvom mieste sa umiestnilo DCS Nitriansky Hrádok, druhé miesto získalo DCS Kostolný Sek, na treťom mieste skončilo DCS Šurany. Na štvrtom mieste sa umiestnili súťažiaci z Domova Jesienka a piate miesto obsadilo nové družstvo SZZP Šurany. Olympiádu ukončil zástupca primátora Mesta Šurany, ktorý odovzdal “organizátorskú štafetu“ SZZP Šurany – organizátorovi 8. ročníka Šurianskej športovo nenáročnej olympiády seniorov. Najstarším účastníkom olympiády bol pán Ján Kuchynek z družstva Domova Jesienka.

Po športovej časti sa prešlo ku kultúrnemu programu, v ktorom vystúpila ženská spevácka skupina Šurianka, mužská spevácka skupina Váraďani. Pre prítomných bolo pripravené občerstvenie.

Za pomoc a spoluprácu pri organizovaní olympiády ďakujeme zamestnancom Domova Jesienka a Mestského kultúrneho strediska.  Seniori sa už teraz tešia na ďalší ročník ŠŠNO seniorov.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zriadenie mobilného odberného miesta v okrese Nové Zámky

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

STOP BYROKRACII

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Obchodná mapa

Kalendárium mesta Šurany na rok 2020

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu obce na rok 2021

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
18 29/10/2020 POŠTA Šurany 1 bude z prevádzkových dôvodov v dňoch 30.10. a 31.10.2020 zatvorená.
19 10/11/2020 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že z dôvodu poruchy na vodovodnom potrubí je dnes 10.11.2020 na ulici Májovej prerušená dodávka vody. Na odstránení poruchy sa pracuje. Za pochopenie ďakujeme.
20 11/11/2020 Mestský podnik služieb Šurany oznamuje občanom, že zberný dvor bude od 12.11.2020 otvorený podľa platných nariadení vlády.

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany