Malý futbal starých pánov v Nitrianskom Hrádku

V sobotu 17. augusta 2019 sa na futbalovom ihrisku v Nitrianskom Hrádku konal futbalový turnaj „Malý futbal starých pánov“, ktorý zorganizovalo OZ Hrádocká Venuša, Pohostinstvo na ihrisku a Rybník Mederčina.

Futbalový turnaj otvorila poslankyňa MsZ za MČ Nitriansky Hrádok Andrea Heclová a bližšie informácie o turnaji poskytol p. Jozef Hádek. Pozvanie na turnaj prijal poslanec MsZ Šurany za časť Argentína JUDr.Roman Porubský. Turnaja sa zúčastnilo 5 družstiev – tím „Biely”, tím „Žltý”, tím „Mladý”, tím „Šurany” a tím „Húlani“.

Pred uskutočnením turnaja sa konali niekoľkodňové prípravy, v rámci ktorých sa zakúpili bránky a farba na bránky. Bránky zakúpili: Marek Zaťko a Oto Rybár. Rekonštrukciu bránok – hoblovanie, natieranie zrealizovali Marek Zaťko, Marek Rybár, Jozef Hádek a Ondrej Fridrik. Ihrisko na turnaj pripravil Ondrej Fridrik.

Turnaj podporili spoločnosti Coop Jednota Nové Zámky sumou 20€, Novofruct Nové Zámky svojimi výrobkami, VOLVO – p. Bečka darom pre víťazný tím, Rybník Mederčina s prípravou občerstvenia, Pohostinstvo na ihrisku – Vojtech Huliczka sudom kofoly, poslankyňa MsZ za MČ Nitriansky Hrádok Andrea Heclová sudom piva, Mestské kultúrne stredisko Šurany a OZ Hrádocká Venuša ozvučením a cenami.

Víťazným tímom turnaja sa stal tím “Šurany”, druhé miesto obsadil tím „Žltý”, na treťom mieste skončil tím „Mladý”. Štvrté miesto obsadil tím „Húlani“ a na piatom mieste skončil tím „Biely”. Ak je vôľa a spojenie dobrého tímu ľudí je možné zorganizovať veľa akcií. V Nitrianskom Hrádku sa takýto tím našiel – ďakujeme.

Organizačný výbor turnaja

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Výzva

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu mesta Šurany na rok 2023

Zahlasujte za naše mesto

Všetky informácie o súťaži nájdete na tomto odkaze :

https://cistinka.lidl.sk/o-projekte

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
36 27/04/2022 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 1.5.2022: pondelok - piatok od 8:00 h. do 17:00 h., sobota od 9:00 h. do 11:00 h., nedeľa - zatvorené.

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2021

Zníženie a odpustenie miestneho poplatku za komunálne odpady

Daňové priznanie 2022

Informácie k predloženiu vyúčtovania dotácie poskytnutej z rozpočtu mesta Šurany v roku 2021

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ