Šurianske karate opäť medailové v zahraničí

Dva zahraničné výjazdy šurianskych „triumfákov“ sa premenili na 4 vzácne kovy. Na prelome mesiacov september a október sa konal 22. ročník podujatia CROATIA KARATE OPEN 2023. Súčasťou podujatia boli aj šurianske športové nádeje Sofia Fialková a Senja Trungelová. Obe ako členky národného reprezentačného výberu predviedli v kategórii kata kadetiek mimoriadne kvalitné výkony a v silnej konkurencii sa istotne nestratili. Sofia dominovala a získala zlatú medailu. Senja v súboji o tretie miesto nenechala nič na náhodu a z Rijeky si odnáša bronz.

Týždeň po úspešnom chorvátskom podujatí sa výber Karate klubu TRIUMPH  premiestnil do poľského mesta Bielsko Biala na podujatie POLISH OPEN 2023. Tandem Sofia a Senja priniesol pre šuriansky šport vzácne chvíle v podobe finálového čisto šurianskeho súboja. Víťazstvo z toho klubového mikrosúboja si pre seba uchmatla Sofia a druhé miesto zostalo v rukách Senji.

Šurianske karate výborne reprezentoval na Svetovom pohári v Mexiku aj odchovanec Simon Kováč, ktorý v kategórii kumite juniorov do 68 kg obsadil striebornú priečku. Aktuálne sa Simon nachádza na druhom mieste v oficiálnom svetovom rankingu.

Všetkým šurianskym športovcom ĎAKUJEME za úspešnú a vzornú reprezentáciu nášho mesta.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2024

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
51 12/06/2024 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje, že od 13.6.2024 do 21.6.2024 bude vykonávať ročný odpočet vodomerov v miestnej časti Nitriansky Hrádok. Prosíme občanov o sprístupnenie vodomerov.

Zoznam daňových dlžníkov

Prístroj na záchranu ľudského života

Bezplatné poradensko-psychologické služby

Pomoc obetiam trestných činov

Ukrajina - informácie

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ