Hračky a móda 80-tych rokov

Leto je časom voľna, dovoleniek a prázdnin. Obyčajne  mesiace júl a  august  majú voľnejší režim a všetci máme viac času na záľuby a zábavu. Mestské kultúrne stredisko Šurany pripravilo pre verejnosť pestrý program Šurianskeho kultúrneho leta 2022. Počas mesiaca júl sa na ulici M.R.Štefánika každý štvrtok o 20.00 hod konali koncerty hudobných skupín. Hudobná skupina 2 + 1 hrala 7. júla, rocková kapela Dlhá doba 14. júla, 21. júla si návštevníci vypočuli vystúpenie skvelej nitrianskej skupiny E.R.O. Group a posledný júlový štvrtok bol venovaný hudbe 80-tych rokov v podaní kapely ROCK-Y. Jeho súčasťou  bolo i podujatie, ktoré dostalo názov Hračky a móda  80-tych rokov. Deti mali možnosť pohrať sa s bábikami, kočiarikmi, mončikákmi, vojakmi, indiánmi, tatrovkou a  inými hračkami z tej doby. Niektorí sa naučili hrať “gumu” a “škôlku”, vyskúšali si jazdu na skateboarde, alebo postavili garáž z Chevy. Módu 80-tych rokov predstavili pracovníčky šurianskej knižnice. Modely boli originálne, dopĺňali ich napríklad kočík, ktorý už má už svoju históriu alebo nezabudnuteľné céčka.

Podujatie sa uskutočnilo s finančnou podporou NSK. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa pripravili a uskutočnili toto podujatie.

JK

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2023

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ