IX. ročník Šurianskej desiatky - 16. október 2021

Tradičný beh mestom Šurianska desiatka a jej deviaty ročník bežal v krásnom slnečnom  počasí a zúčastnilo sa ho rekordný počet pretekárov – 330 registrovaných bežcov. Hlavným organizátorom bolo Gymnázium Šurany a spoluorganizátorom Mesto Šurany. Bežalo sa podľa vekových kategórií a do dopoludňajších pretekov sa zapojilo celkom 131 detí. Prvý beh najmenších bol odštartovaný o 10,30 hod. Hlavný beh  odštartoval podpredseda Nitrianskeho samosprávneho kraja  Igor Éder a do neho sa zapojilo 12 bežeckých kategórií. Hlavný mužský beh mal dĺžku 10 km, ženy bežali polovičnú trať, okrem nich sa bežalo 3 km a 2 km. Medzi pretekármi bola mladá nádejná paraolympionička zo Šurian, Viktória Balážová, nevidiaca športovkyňa, ktorá so sprievodcom vo svojej kategórii dobehla tretia. Diváci ju odmenili dlhotrvajúcim potleskom a obdivom.

Šurianska desiatka sa v roku 2019 neuskutočnila pre covidovú pandémiu, ale jej 9. ročník bol vydareným podujatím. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o jeho organizáciu a uskutočnenie.

JK

Fotograf: Renáta Kozlíková

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Výzva

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu mesta Šurany na rok 2023

Zahlasujte za naše mesto

Všetky informácie o súťaži nájdete na tomto odkaze :

https://cistinka.lidl.sk/o-projekte

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
36 27/04/2022 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 1.5.2022: pondelok - piatok od 8:00 h. do 17:00 h., sobota od 9:00 h. do 11:00 h., nedeľa - zatvorené.

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2021

Zníženie a odpustenie miestneho poplatku za komunálne odpady

Daňové priznanie 2022

Informácie k predloženiu vyúčtovania dotácie poskytnutej z rozpočtu mesta Šurany v roku 2021

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ