Vianočné inšpirácie v šurianskej knižnici

          S príchodom najkrajších sviatkov v roku, Vianoc, sa okrem darčekov venujeme aj výzdobe príbytkov. Aj tá podlieha móde a je na každom z nás, ako sa dáme ovplyvniť. Pandemická situácia  u  nás mení mnohé obľúbené predvianočné aktivity. Jednou z nich je aj obmedzenie trhov a tvorivých dielní, ktoré sa v tomto čase organizovali v meste Šurany.

          Mestská knižnica M.Matunáka v Šuranoch pre všetkých návštevníkov pripravila na oddelení pre deti a mládež výstavu ručných prác, ktoré môžu poslúžiť aj ako inšpirácia na výzdobu vianočného interiéru, alebo ako malý  darček. Na výstave s názvom Vianočné inšpirácie  návštevníci nájdu vianočné ozdoby a sviečky,  ručne háčkované   nákupné sieťky, pletené štóly, ručne pletené tašky, originálne tácky a podnosy, hračky  a všeličo iné.  Výstava je pre verejnosť prístupná denne od 8,00 – 12,00 a od 13,00 – 16,00 v pracovných dňoch do 21. decembra 2020. Ak si aj   nevyberiete z ponuky, možno sa inšpirujete a tak si vytvoríte  krásne a príjemné Vianoce aj napriek pripravovaným obmedzeniam.

JK  

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Výzva

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu mesta Šurany na rok 2023

Zahlasujte za naše mesto

Všetky informácie o súťaži nájdete na tomto odkaze :

https://cistinka.lidl.sk/o-projekte

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
36 27/04/2022 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 1.5.2022: pondelok - piatok od 8:00 h. do 17:00 h., sobota od 9:00 h. do 11:00 h., nedeľa - zatvorené.

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2021

Zníženie a odpustenie miestneho poplatku za komunálne odpady

Daňové priznanie 2022

Informácie k predloženiu vyúčtovania dotácie poskytnutej z rozpočtu mesta Šurany v roku 2021

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ