Poďakovanie

     V súčasnej neľahkej situácii, ktorú zažívame v súvislosti s pandémiou COVID-19, som rád, že sa nájdu ľudia, ktorí myslia aj na druhých.  Seniorky z DCS Nitriansky Hrádok sa zmobilizovali a ušili pre obyvateľov doteraz cca 750 ks rúšok. Touto cestou sa chcem poďakovať ženám z DCS Nitriansky Hrádok, ktoré bez nároku na odmenu podali mestu pomocnú ruku. Som rád a veľmi si vážim to, že v našom meste sa nájdu ľudia ochotní pomôcť.

     Ďakujem ešte raz všetkým, ktorí pomáhate. Nezabúdajte sa aj naďalej chrániť. Chráňte seba, aj svojich blízkych a najmä svojich starších príbuzných.  SPOLU TO ZVLÁDNEME!

 

Ing. Marek Oremus

primátor mesta Šurany

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

STOP BYROKRACII

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Obchodná mapa

Kalendárium mesta Šurany na rok 2020

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu obce na rok 2021

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
7 16/03/2020 Slovenská pošta Šurany1 oznamuje občanom že na poštu je možný vstup len s ochranou tváre (rúškom,respirátorom,šálom,šatkou).

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany