Poďakovanie

Vážení občania,

Mesto Šurany v rámci projektu Lidl ihrisko Žihadielko 2020 uspelo a v celkovom poradí zúčastnených miest a obcí obsadilo 8. miesto s celkovým počtom 508 270  odovzdaných hlasov.  Touto cestou by som chcel poďakovať všetkým, ktorí sa do hlasovania zapojili a pričinili o to,  aby sa v našom meste mohlo vybudovať krásne a moderné ihrisko.

Ďakujeme za každý hlas odovzdaný za Šurany!

V súčasnosti nás čaká príprava priestorov na osadenie Ihriska Žihadielko, ktoré  je navrhnuté a realizované spoločnosťou, ktorá má dlhoročnú tradíciu v tejto oblasti.  Herné prvky sú z odolných materiálov a spĺňajú prísne kvalitatívne a bezpečnostné kritériá. Po konzultácii a obhliadke priestorov na osadenie ihriska, bol spoločnosťou LIDL a spoločnosťou PLAYSYSTEM  odsúhlasený a vybraný pozemok – park Ž. Bosniakovej, ktorý spĺňa všetky potrebné kritériá na výstavbu detského ihriska. Verím, že spoločnými silami budeme môcť toto ihrisko slávnostne otvoriť a odovzdať do užívania našim najmenším obyvateľom.

Patrí Vám veľké Ďakujem!

 Ing. Marek Oremus,v.r.

  primátor mesta Šurany

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

STOP BYROKRACII

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Obchodná mapa

Kalendárium mesta Šurany na rok 2020

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu obce na rok 2021

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
7 16/03/2020 Slovenská pošta Šurany1 oznamuje občanom že na poštu je možný vstup len s ochranou tváre (rúškom,respirátorom,šálom,šatkou).

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany