Multifunkčná šurianska knižnica

Obnovené priestory oddelenia pre dospelých šurianskej knižnice čitatelia a návštevníci radi navštevujú a prichádzajú tam aj za oddychom a relaxom. Jej pracovníčky sa snažia, aby si do knižnice našli cestu aj mladí, pre ktorých čítanie a knihy nepatria k najobľúbenejším aktivitám. Prostredníctvom viacerých akcií propagujú jej služby, a tak chcú vzbudiť ich záujem. Pravidelne pripravujú aj pre stredoškolských študentov podujatia, medzi ktoré patrí aj informatická výchova. V stredu 16. októbra 2019 knižnicu navštívili študenti Strednej odbornej školy gastronómie a služieb Šurany a okrem základných informácií o fondoch, katalógoch a službách Mestskej knižnice M.Matunáka Šurany sa dozvedeli aj zaujímavosti o histórii mesta, významných osobnostiach a o novinkách knižného fondu. Podobné aktivity majú pracovníčky pripravené aj v nasledujúcom období.


JK

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
36 27/04/2022 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 1.5.2022: pondelok - piatok od 8:00 h. do 17:00 h., sobota od 9:00 h. do 11:00 h., nedeľa - zatvorené.
37 10/05/2022 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že dňa 16.5.2022 t.j. v pondelok bude od 21:00 h. do 3:00 h. nasledujúceho dňa odstávka vody v Šuranoch vrátane Nitrianskeho Hrádku a Kostolného Seku. V prípade zmeny Vás budeme informovať.
38 13/05/2022 Vážení občania, v meste sa našlo inzulínové pero. Majiteľ si ho môže vyzdvihnúť na mestskej polícii v Šuranoch.

Zníženie a odpustenie miestneho poplatku za komunálne odpady

Daňové priznanie 2022

Informácie k predloženiu vyúčtovania dotácie poskytnutej z rozpočtu mesta Šurany v roku 2021

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ