Ďalší ročník šurianskej špeciolympiády

Žiaci základných špeciálnych škôl v Šuranoch a v Komjaticiach sa 4. júna 2019 stretli na športovej olympiáde, ktorú pre nich pripravuje občianske združenie Spoločne ďalej v Šuranoch.  Uskutočnila sa v areáli šurianskej špeciálnej  školy  a  do zábavných športových  zápolení sa  zapojilo takmer 40 detí.  Súťažilo sa v piatich  disciplínach, ktoré boli prispôsobené  tak, aby ich mohli absolvovať všetky vekové kategórie.  Súťažiaci si vyskúšali hod na kôš,  hádzanie kolieska na cieľ, slalom s loptami, kop na bránku  skladanie puzzle. Najväčší záujem  a zábavu pre všetkých vyvolal slalom medzi kuželmi s dvomi alebo tromi loptami. Tohtoročná olympiáda musela byť pre zlé počasie až dvakrát posúvaná, pôvodne sa mala uskutočniť už 21. mája. Čakanie sa vyplatilo, vďaka krásnemu počasiu,  ale aj vďaka  finančnému príspevku Nitrianskeho samosprávneho kraja, si mohli deti užiť krásne športové predpoludnie. Špeciolympiáda  mala  všetko, čo správna olympiáda má mať-  nástup športovcov, olympijskú hymnu, sľub a  správnu súťaživú náladu. Špeciolympionici  sa už teraz tešia na budúci, v poradí  už  šiesty ročník šurianskej špeciolympiády.

Celkoví víťazi:

1. Adrián Davídek

2. Chanel Kováčová

3. Kevin Kováč

JK       

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Výzva

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu mesta Šurany na rok 2023

Zahlasujte za naše mesto

Všetky informácie o súťaži nájdete na tomto odkaze :

https://cistinka.lidl.sk/o-projekte

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
36 27/04/2022 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 1.5.2022: pondelok - piatok od 8:00 h. do 17:00 h., sobota od 9:00 h. do 11:00 h., nedeľa - zatvorené.

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2021

Zníženie a odpustenie miestneho poplatku za komunálne odpady

Daňové priznanie 2022

Informácie k predloženiu vyúčtovania dotácie poskytnutej z rozpočtu mesta Šurany v roku 2021

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ