Menu
Panoráma Šurian z hora

Ďalší ročník šurianskej špeciolympiády

Žiaci základných špeciálnych škôl v Šuranoch a v Komjaticiach sa 4. júna 2019 stretli na športovej olympiáde, ktorú pre nich pripravuje občianske združenie Spoločne ďalej v Šuranoch.  Uskutočnila sa v areáli šurianskej špeciálnej  školy  a  do zábavných športových  zápolení sa  zapojilo takmer 40 detí.  Súťažilo sa v piatich  disciplínach, ktoré boli prispôsobené  tak, aby ich mohli absolvovať všetky vekové kategórie.  Súťažiaci si vyskúšali hod na kôš,  hádzanie kolieska na cieľ, slalom s loptami, kop na bránku  skladanie puzzle. Najväčší záujem  a zábavu pre všetkých vyvolal slalom medzi kuželmi s dvomi alebo tromi loptami. Tohtoročná olympiáda musela byť pre zlé počasie až dvakrát posúvaná, pôvodne sa mala uskutočniť už 21. mája. Čakanie sa vyplatilo, vďaka krásnemu počasiu,  ale aj vďaka  finančnému príspevku Nitrianskeho samosprávneho kraja, si mohli deti užiť krásne športové predpoludnie. Špeciolympiáda  mala  všetko, čo správna olympiáda má mať-  nástup športovcov, olympijskú hymnu, sľub a  správnu súťaživú náladu. Špeciolympionici  sa už teraz tešia na budúci, v poradí  už  šiesty ročník šurianskej špeciolympiády.

Celkoví víťazi:

1. Adrián Davídek

2. Chanel Kováčová

3. Kevin Kováč

JK       

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Šurianske hody - všetky informácie

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Rýchle oznamy

wdt_IDPridanéOznam
11307/10/2019JESENNÉ UPRATOVANIE: 14.-15.10 - Nitriansky Hrádok, 16.-17.10. - Kostolný Sek, 21.- 26.10. - Šurany, viac info viď rozhlasové relácie
11514/10/2019HÁDZANÁ. HKM Šurany - Nesvady, nedeľa 20.10.2019 o 17:00 ŠH Šurany

Zoznam daňových dlžníkov

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Vaše foto zo Šurian

Máte aktuálnu fotku z bežného života v meste? Môžete nám ju poslať  priamo z webu cez náš KONTAKTNÝ FORMULÁR.

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany