Ďalší ročník šurianskej špeciolympiády

Žiaci základných špeciálnych škôl v Šuranoch a v Komjaticiach sa 4. júna 2019 stretli na športovej olympiáde, ktorú pre nich pripravuje občianske združenie Spoločne ďalej v Šuranoch.  Uskutočnila sa v areáli šurianskej špeciálnej  školy  a  do zábavných športových  zápolení sa  zapojilo takmer 40 detí.  Súťažilo sa v piatich  disciplínach, ktoré boli prispôsobené  tak, aby ich mohli absolvovať všetky vekové kategórie.  Súťažiaci si vyskúšali hod na kôš,  hádzanie kolieska na cieľ, slalom s loptami, kop na bránku  skladanie puzzle. Najväčší záujem  a zábavu pre všetkých vyvolal slalom medzi kuželmi s dvomi alebo tromi loptami. Tohtoročná olympiáda musela byť pre zlé počasie až dvakrát posúvaná, pôvodne sa mala uskutočniť už 21. mája. Čakanie sa vyplatilo, vďaka krásnemu počasiu,  ale aj vďaka  finančnému príspevku Nitrianskeho samosprávneho kraja, si mohli deti užiť krásne športové predpoludnie. Špeciolympiáda  mala  všetko, čo správna olympiáda má mať-  nástup športovcov, olympijskú hymnu, sľub a  správnu súťaživú náladu. Špeciolympionici  sa už teraz tešia na budúci, v poradí  už  šiesty ročník šurianskej špeciolympiády.

Celkoví víťazi:

1. Adrián Davídek

2. Chanel Kováčová

3. Kevin Kováč

JK       

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

STOP BYROKRACII

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Obchodná mapa

Kalendárium mesta Šurany na rok 2020

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu obce na rok 2021

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
7 16/03/2020 Slovenská pošta Šurany1 oznamuje občanom že na poštu je možný vstup len s ochranou tváre (rúškom,respirátorom,šálom,šatkou).

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany