Zo severu Slovenska s cennými kovmi

So siedmimi cennými kovmi sa v sobotu 27.04.2019 vrátili šurianski karatisti zo súťažného podujatia GRAND PRIX ŽILINA 2019. Zlato si v kategórii kata mladší žiaci vybojoval Samko Spáčil. Strieborné priečky obsadili Sofia Fialková v kata staršie žiačky, Olívia Doležajová v kumite staršie žiačky, Ema Rostecká v kumite juniorky a Natália Trubinská v kumite mladšie žiačky. Bronzovú medailu si do Šurian vezú Simon Kováč v kumite mladší kadeti a Lea Tvrdoňová v kumite dievčatá. Na podujatí sa celkovo zúčastnilo 50 klubov zo Slovenska. Poľka, Českej republiky a Rakúska. Náš šuriansky KARATE KLUB TRIUMPH sa v tejto konkurencii umiestnil na konečnom 21. mieste.

Šurany sa vďaka karatistickej mládeži zviditeľnili aj v ukončenej edície Slovenského pohára detí a mládeže. Víťazmi sa stali Samko Spáčil a Sofia Fialková. Obaja vo svojich vekových kategóriách nenašli premožiteľov. Sofia sa umiestnila tretia v kategórii agility. Olívia Doležajová len tesne skončila na celkovom druhom mieste a Natália Trubinská sa vyšvihla na bronzový stupienok. Výborné piate miesto obsadila Senja Trungelová a celkové šieste miesto sa ušlo Eme Kuricovej.

Úžasné úspechy šurianskych karatistov sú vzorom pre ostatných, že aj v malom meste je možné tvrdou prácou dosiahnuť veľké víťazstvá. Našim karatistom gratulujeme, držíme palce na blížiacom sa celoslovenskom šampionáte a ďakujeme za skvelú reprezentáciu.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Pomoc obetiam trestných činov

Daňové priznanie 2021

Zníženie a odpustenie poplatku za komunálne odpady - všetky informácie

Dotácie z rozpočtu mesta za rok 2020

INFORMÁCIE K PREDLOŽENIU VYÚČTOVANIA DOTÁCIE POSKYTNUTEJ Z ROZPOČTU MESTA ŠURANY V ROKU 2020

STOP BYROKRACII

SODB 2021 - Všeobecné informácie

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
24 17/03/2021 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 18.3.2021: pondelok - piatok od 8:00 do 12:00 h. a od 12:30 do 17:00 h., sobota od 9:00 do 12:00 h., prestávka na dezinfekciu 12:00-12:30.
25 26/03/2021 Mestský podnik služieb oznamuje občanom, že zberový dvor bude od pondelka 29.03.2021 otvorený.

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ