Zo severu Slovenska s cennými kovmi

So siedmimi cennými kovmi sa v sobotu 27.04.2019 vrátili šurianski karatisti zo súťažného podujatia GRAND PRIX ŽILINA 2019. Zlato si v kategórii kata mladší žiaci vybojoval Samko Spáčil. Strieborné priečky obsadili Sofia Fialková v kata staršie žiačky, Olívia Doležajová v kumite staršie žiačky, Ema Rostecká v kumite juniorky a Natália Trubinská v kumite mladšie žiačky. Bronzovú medailu si do Šurian vezú Simon Kováč v kumite mladší kadeti a Lea Tvrdoňová v kumite dievčatá. Na podujatí sa celkovo zúčastnilo 50 klubov zo Slovenska. Poľka, Českej republiky a Rakúska. Náš šuriansky KARATE KLUB TRIUMPH sa v tejto konkurencii umiestnil na konečnom 21. mieste.

Šurany sa vďaka karatistickej mládeži zviditeľnili aj v ukončenej edície Slovenského pohára detí a mládeže. Víťazmi sa stali Samko Spáčil a Sofia Fialková. Obaja vo svojich vekových kategóriách nenašli premožiteľov. Sofia sa umiestnila tretia v kategórii agility. Olívia Doležajová len tesne skončila na celkovom druhom mieste a Natália Trubinská sa vyšvihla na bronzový stupienok. Výborné piate miesto obsadila Senja Trungelová a celkové šieste miesto sa ušlo Eme Kuricovej.

Úžasné úspechy šurianskych karatistov sú vzorom pre ostatných, že aj v malom meste je možné tvrdou prácou dosiahnuť veľké víťazstvá. Našim karatistom gratulujeme, držíme palce na blížiacom sa celoslovenskom šampionáte a ďakujeme za skvelú reprezentáciu.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Výzva

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu mesta Šurany na rok 2023

Zahlasujte za naše mesto

Všetky informácie o súťaži nájdete na tomto odkaze :

https://cistinka.lidl.sk/o-projekte

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
36 27/04/2022 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 1.5.2022: pondelok - piatok od 8:00 h. do 17:00 h., sobota od 9:00 h. do 11:00 h., nedeľa - zatvorené.

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2021

Zníženie a odpustenie miestneho poplatku za komunálne odpady

Daňové priznanie 2022

Informácie k predloženiu vyúčtovania dotácie poskytnutej z rozpočtu mesta Šurany v roku 2021

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ