Zo severu Slovenska s cennými kovmi

So siedmimi cennými kovmi sa v sobotu 27.04.2019 vrátili šurianski karatisti zo súťažného podujatia GRAND PRIX ŽILINA 2019. Zlato si v kategórii kata mladší žiaci vybojoval Samko Spáčil. Strieborné priečky obsadili Sofia Fialková v kata staršie žiačky, Olívia Doležajová v kumite staršie žiačky, Ema Rostecká v kumite juniorky a Natália Trubinská v kumite mladšie žiačky. Bronzovú medailu si do Šurian vezú Simon Kováč v kumite mladší kadeti a Lea Tvrdoňová v kumite dievčatá. Na podujatí sa celkovo zúčastnilo 50 klubov zo Slovenska. Poľka, Českej republiky a Rakúska. Náš šuriansky KARATE KLUB TRIUMPH sa v tejto konkurencii umiestnil na konečnom 21. mieste.

Šurany sa vďaka karatistickej mládeži zviditeľnili aj v ukončenej edície Slovenského pohára detí a mládeže. Víťazmi sa stali Samko Spáčil a Sofia Fialková. Obaja vo svojich vekových kategóriách nenašli premožiteľov. Sofia sa umiestnila tretia v kategórii agility. Olívia Doležajová len tesne skončila na celkovom druhom mieste a Natália Trubinská sa vyšvihla na bronzový stupienok. Výborné piate miesto obsadila Senja Trungelová a celkové šieste miesto sa ušlo Eme Kuricovej.

Úžasné úspechy šurianskych karatistov sú vzorom pre ostatných, že aj v malom meste je možné tvrdou prácou dosiahnuť veľké víťazstvá. Našim karatistom gratulujeme, držíme palce na blížiacom sa celoslovenskom šampionáte a ďakujeme za skvelú reprezentáciu.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2024

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
51 12/06/2024 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje, že od 13.6.2024 do 21.6.2024 bude vykonávať ročný odpočet vodomerov v miestnej časti Nitriansky Hrádok. Prosíme občanov o sprístupnenie vodomerov.

Zoznam daňových dlžníkov

Prístroj na záchranu ľudského života

Bezplatné poradensko-psychologické služby

Pomoc obetiam trestných činov

Ukrajina - informácie

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ