Ako sa bavil Várad dedina

Keď sa spoja viacerí, môžu vytvoriť veľkú a dobrú vec. Tak sa stalo aj na “Várade” už po piatykrát, kde sa spojili Mesto Šurany, MsKS Šurany, OZ Hrádocká Venuša, Rybník Mederčina, DHZ, DCS Nitriansky Hrádok, ZO SZZ, MS SČK, Poľovné združenie Zámoček a Združenie športových rybárov Nitriansky Hrádok na športovo-kultúrnom otvorení leta  ” Baví sa Várad dedina ako jedna rodina” v sobotu 29.6. na Rybníku Mederčina.  Pre návštevníkov bol pripravený bohatý kultúrny program, v ktorom sa predstavili deti z  MŠ Mostná, pracovisko Nitriansky Hrádok, spevácke skupiny Váraďani, Šurianka a Rastislavická konopa.  Počas popoludnia sa veľkí aj  malí mohli zapojiť do zábavných súťaží, ochutnať  rôzne druhy gulášov, pochúťok z rýb, sladkosti a prežiť s priateľmi príjemné popoludnie. Napriek veľkej horúčave návštevníci vytvorili skvelú atmosféru  a zábavu.  Príjemné ochladenie zabezpečili členovia DHZ z Hrádku, ktorí osviežovali celý areál  rozprašovaním vody. Penovú párty si najviac  užili deti, ale potešila aj dospelých. Veľký záujem bol o jazdu na veteráne Gaz a prítomní mohli obdivovať aj ostatné krásne historické  vozidlá.

Vďaka všetkým, ktorí sa spojili v sobotu sa nebavil iba celý “Várad” ako jedna rodina, ale užili si popoludnie aj obyvatelia okolitých dedín. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí  pripravili a  uskutočnili otvorenie leta tak, ako sa patrí. Podujatie bolo realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja a Nadácie SPP.

JK 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2024

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam

Zoznam daňových dlžníkov

Prístroj na záchranu ľudského života

Bezplatné poradensko-psychologické služby

Pomoc obetiam trestných činov

Ukrajina - informácie

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ