Do práce na Bicykli

Tento rok sa konal už 10. ročník národnej kampane Do práce na bicykli, ktorej hlavným cieľom bolo podporiť rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách a obciach. Do najväčšieho cyklistického podujatia na Slovensku sa tento rok zapojilo rekordných 14 557 registrovaných súťažiacich, ktorí si počas júna zaevidovali 248 071 jázd na bicykloch a najazdili počas nich  1 876 320 kilometrov. V Šuranoch sa do súťaže zapojilo 8 tímov a v sledovanom období sa im podarilo najazdiť 1017,62 km a tým ušetriť viac ako 254,41 CO2.

Najlepším tímom, ktorý ocenil aj primátor mesta Mgr. Marcel Filaga, sa stal tím zo ZŠ Bernolákova s názvom Bernoláčka v zložení Soňa Regásová, Ivana Kasáčová, Zuzana Zajíčková a František Koiš, ktorý bol zároveň aj najlepším jednotlivcom, keď absolvoval 31 jázd a najazdil 477,39 km. Mesto Šurany gratuluje víťazom a ďakuje všetkým, ktorí sa do kampane tento rok zapojili.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2024

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
51 12/06/2024 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje, že od 13.6.2024 do 21.6.2024 bude vykonávať ročný odpočet vodomerov v miestnej časti Nitriansky Hrádok. Prosíme občanov o sprístupnenie vodomerov.

Zoznam daňových dlžníkov

Prístroj na záchranu ľudského života

Bezplatné poradensko-psychologické služby

Pomoc obetiam trestných činov

Ukrajina - informácie

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ