Baví sa Várad dedina, ako jedna veľká rodina ...... 1. júl 2023

Zábavné podujatie, ktoré sa uskutočnilo v sobotu 1.7. pri rybníku Mederčina na Nitrianskom Hrádku, bolo  určené pre všetkých. Touto cestou sa MsKS Šurany chce poďakovať všetkým spoluorganizátorom za úspešné zvládnutie.  Vôňa gulášov, ktoré miestne organizácie pripravovali pre návštevníkov. sa niesla  celým okolím tak, ako aj vôňa koláčikov upečených nitrianskohrádskymi seniorkami. Veľké poďakovanie patrí majiteľom rybníku Mederčina, ktorí nezištne poskytli priestor pre túto aktivitu. Všetci účinkujúci v kultúrnom programe prispeli k dobrej nálade svojim dielom.   Milým prekvapením bolo vystúpenie detí z MŠ Mostná Šurany, vysunuté pracovisko Nitriansky Hrádok, ktoré zatancovali po príhovore riaditeľa MsKS Šurany, RNDr. Miroslav Eliáša. Výstava poľnohospodárskej techniky a veteránov zaujala hlavne deti. Vďaka sponzorom si viac ako 200 detí aj dospelých  pochutnali na hotdogoch. Miestne organizácie pre deti pripravili rôzne zábavné aktivity, po splnení ktorých si deti mohli vybrať rôzne darčeky, odmeny a sladkosti.

Krásnou bodkou celého programu bola penová show.

Na základe hlasovania návštevníkov si cenu “Majster vo varení gulášu” odnieslo Poľovnícke združenie Zámoček Nitrianky Hrádok.

Čo dodať na záver ? Dovidenia o rok, priatelia!

SM

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2024

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam

Zoznam daňových dlžníkov

Prístroj na záchranu ľudského života

Bezplatné poradensko-psychologické služby

Pomoc obetiam trestných činov

Ukrajina - informácie

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ