AMFO 2021

V Spoločenskej hale sa konalo vyhodnotenie krajského kola  49. ročníka  AMFO 2021-   postupovej súťaže  amatérskej fotografickej tvorby, ktorú každoročne vyhlasuje Národné osvetové centrum v Bratislave.  Realizátorom súťaže krajského kola bolo Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch. Z okresných kôl NSK postúpilo 273 prác a odborná porota vybrala 95 najlepších prác v štyroch kategóriách.   Zo Šurian si odniesol Čestné uznanie Jaroslav Pánis v kategórii – experiment .  Šimon Halás bývalý šuriansky gymnazista získal  prvenstvo  v  II. vekovej skupine v A. kategórii. Súčasťou podujatia bol  i fotografický workshop a rozborový seminár. Na výstave, ktorá potrvá do 23. júla,  môžete vidieť vynikajúce práce autorov čiernobielej a farebnej fotografie.

 

Renáta Kozlíková

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
36 27/04/2022 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 1.5.2022: pondelok - piatok od 8:00 h. do 17:00 h., sobota od 9:00 h. do 11:00 h., nedeľa - zatvorené.
38 13/05/2022 Vážení občania, v meste sa našlo inzulínové pero. Majiteľ si ho môže vyzdvihnúť na mestskej polícii v Šuranoch.
39 23/05/2022 Na kruhovom objazde pri VÚB sa našli kľúče, majiteľ si ich môže vyzdvihnúť na MsÚ na č. dverí 9 alebo sa informovať na t.č. 6500112.

Zníženie a odpustenie miestneho poplatku za komunálne odpady

Daňové priznanie 2022

Informácie k predloženiu vyúčtovania dotácie poskytnutej z rozpočtu mesta Šurany v roku 2021

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ