Ihriská v rekreačnom areáli Tona

Šurianska Tona, obľúbený rekreačný areál, počas tohto leta navštevuje  čoraz viac návštevníkov. Jedným z dôvodov je isto aj skutočnosť, že podmienky na oddych a kúpenie v štrkovisku sa výrazne zlepšili. Okrem upravených pláži si návštevníci môžu užívať aj športové aktivity. Verejné plážové volejbalové a streetballové ihrisko v Tone vytvorili spoločne Občianske združenie Inšpirujme svet, Mesto Šurany, DHZ Kostolný Sek, DHZ Šurany, Martin Kečkéš AUTO-MIX, SOŠ Gastronómie a služieb Šurany, Bufet u Dula, Pizzéria Rioba, športoví nadšenci a dobrovoľníci, ktorým sa podarilo za krátky čas uskutočniť spoločný projekt slúžiaci všetkým. Popri kúpaní a  relaxovaní sai môžu oddychujúci zabávať aj športovými aktivitami,. Všetci športuchtiví návštevníci sú vítaní. Volejbalové a basketbalové lopty  si môžu zadarmo zapožičať v niektorom z bufetov. Ihriská sú k dispozícii denne až do ukončenia letnej sezóny.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí pomohli dobrej veci, aby leto v šurianskej Tone bolo znovu nezabudnuteľné pre všetky vekové kategórie a pre návštevníkov zovšadiaľ. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2023

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ