Beseda s moderátorom Michalom Kovačičom

V utorok 11.02.2020 sa v šurianskej synagóge uskutočnila beseda, ktorej cieľom bolo zvýšiť povedomie našich študentov a podnietiť ich k väčšiemu záujmu o veci verejné. Hosťom besedy bol známy slovenský moderátor Michal Kovačič, ktorý v televíznych diskusiách spovedá politikov a ako sám hovorí „Mám rád, keď sú otázky položené jasne a zvyknem trvať aj na jasných odpovediach“. Tentoraz však M. Kovačiča vyspovedal náš študent Samuel Hagan a moderátor pohotovo odpovedal i na otázky z publika. Preberané témy boli rôzne: volebné moratórium, práca redaktora a moderátora v televízii, ale i overovanie pravdivosti informácií. Beseda sa uskutočnila v príjemnej atmosfére, ale čo bolo najpodstatnejšie, prebiehala korektne a bola apolitická. Študenti si rozšírili svoje obzory a získali väčší prehľad o spoločenskom dianí na Slovensku. Sme veľmi radi, že p. Michal Kovačič k nám zavítal a už teraz sa tešíme na budúcu spoluprácu.

Samuel Hagan, IV.B

Fotograf: Renáta Kozlíková
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Pomoc obetiam trestných činov

Daňové priznanie 2021

Zníženie a odpustenie poplatku za komunálne odpady - všetky informácie

Dotácie z rozpočtu mesta za rok 2020

INFORMÁCIE K PREDLOŽENIU VYÚČTOVANIA DOTÁCIE POSKYTNUTEJ Z ROZPOČTU MESTA ŠURANY V ROKU 2020

STOP BYROKRACII

SODB 2021 - Všeobecné informácie

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
24 17/03/2021 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 18.3.2021: pondelok - piatok od 8:00 do 12:00 h. a od 12:30 do 17:00 h., sobota od 9:00 do 12:00 h., prestávka na dezinfekciu 12:00-12:30.
25 26/03/2021 Mestský podnik služieb oznamuje občanom, že zberový dvor bude od pondelka 29.03.2021 otvorený.

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ