Beseda s moderátorom Michalom Kovačičom

V utorok 11.02.2020 sa v šurianskej synagóge uskutočnila beseda, ktorej cieľom bolo zvýšiť povedomie našich študentov a podnietiť ich k väčšiemu záujmu o veci verejné. Hosťom besedy bol známy slovenský moderátor Michal Kovačič, ktorý v televíznych diskusiách spovedá politikov a ako sám hovorí „Mám rád, keď sú otázky položené jasne a zvyknem trvať aj na jasných odpovediach“. Tentoraz však M. Kovačiča vyspovedal náš študent Samuel Hagan a moderátor pohotovo odpovedal i na otázky z publika. Preberané témy boli rôzne: volebné moratórium, práca redaktora a moderátora v televízii, ale i overovanie pravdivosti informácií. Beseda sa uskutočnila v príjemnej atmosfére, ale čo bolo najpodstatnejšie, prebiehala korektne a bola apolitická. Študenti si rozšírili svoje obzory a získali väčší prehľad o spoločenskom dianí na Slovensku. Sme veľmi radi, že p. Michal Kovačič k nám zavítal a už teraz sa tešíme na budúcu spoluprácu.

Samuel Hagan, IV.B

Fotograf: Renáta Kozlíková
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

Daňové priznanie 2021

Zníženie a odpustenie poplatku za komunálne odpady - všetky informácie

INFORMÁCIE K PREDLOŽENIU VYÚČTOVANIA DOTÁCIE POSKYTNUTEJ Z ROZPOČTU MESTA ŠURANY V ROKU 2020

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ