KARATE KLUB TRIUMPH úspešný v Poľsku aj Rakúsku

S kompletnou medailovou zbierkou sa vrátili šurianski karatisti z dvoch medzinárodných podujatí. Na kvalitne obsadenom turnaji POLISH OPEN v poľskom Bielsko – Biala sa nestratila Sofia Fialková, ktorá v kategórii kata obsadila krásne tretie miesto. Víkend po poľskom podujatí sa KARATE KLUB TRIUMPH premiestnil do Viedne, kde sa konal medzinárodný turnaj 19th International VIENNA Open 2019. V konkurencii stoviek pretekárov z viac ako desiatich krajín si triumf vo svojej kategórii kumite pripísal Simon Kováč. Medailovú zbierku doplnila Ema Rostecká, ktorá vo svojej vekovej a váhovej kategórie v rámci športového zápasu obsadila striebornú pozíciu. Mladá nádej šurianskeho karate Lea Tvrdoňová na domácej súťaži v rámci 1. kola Bratislavského kola zvíťazila v kategórii kumite dievčatá. Sme nesmierne hrdí na našich športovcov a držíme palce do ďalších športových zápolení.