Futbalový turnaj Baby verzus chalani

Oddych spojený so športom je počas prázdnin najlepší relax a tiež aj zdroj dobrej zábavy. Preto každoročne počas letných prázdnin MsKS Šurany – Mestská knižnica M. Matunáka Šurany organizuje futbalový turnaj pre deti mladšieho školského veku s názvom Baby verzus chalani. Tohtoročný sa konal 9. augusta 2019 v areáli tenisových kurtov a hralo sa o putovný pohár. I keď sa do dresov obliekali aj dievčatá a chlapci, ktorí sa podobného turnaja zúčastnili prvýkrát, do hry vkladali celé srdiečko a bojovali o každú loptu, o každú možnosť skórovať. Počas turnaja bolo veľmi horúco, a preto sa museli prispôsobiť vysokým teplotám aj podmienky. Hralo sa kratšiu dobu a s častejšími prestávkami. Víťazmi sa stali futbalisti z družstva Chalani I., ktorí vyhrali finálový zápas nad Chalanmi II 3 : 1. Chalani I. si odniesli pohár a víťazným pokrikom ukázali, kto sa stal tento rok najlepším. Úlohou turnaja však bolo, aby sa deti zabavili, aby spoločne prežili popoludnie a aby zistili, že aj keď nie sú víťazmi, ale do boja dajú všetko, stojí to za to. Poďakovanie patrí pracovníčkam šurianskej knižnice a celý projekt bol realizovaný s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.


JK

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Pomoc obetiam trestných činov

Daňové priznanie 2021

Zníženie a odpustenie poplatku za komunálne odpady - všetky informácie

Dotácie z rozpočtu mesta za rok 2020

INFORMÁCIE K PREDLOŽENIU VYÚČTOVANIA DOTÁCIE POSKYTNUTEJ Z ROZPOČTU MESTA ŠURANY V ROKU 2020

STOP BYROKRACII

SODB 2021 - Všeobecné informácie

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
24 17/03/2021 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 18.3.2021: pondelok - piatok od 8:00 do 12:00 h. a od 12:30 do 17:00 h., sobota od 9:00 do 12:00 h., prestávka na dezinfekciu 12:00-12:30.
25 26/03/2021 Mestský podnik služieb oznamuje občanom, že zberový dvor bude od pondelka 29.03.2021 otvorený.

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ