Futbalový turnaj Baby verzus chalani

Oddych spojený so športom je počas prázdnin najlepší relax a tiež aj zdroj dobrej zábavy. Preto každoročne počas letných prázdnin MsKS Šurany – Mestská knižnica M. Matunáka Šurany organizuje futbalový turnaj pre deti mladšieho školského veku s názvom Baby verzus chalani. Tohtoročný sa konal 9. augusta 2019 v areáli tenisových kurtov a hralo sa o putovný pohár. I keď sa do dresov obliekali aj dievčatá a chlapci, ktorí sa podobného turnaja zúčastnili prvýkrát, do hry vkladali celé srdiečko a bojovali o každú loptu, o každú možnosť skórovať. Počas turnaja bolo veľmi horúco, a preto sa museli prispôsobiť vysokým teplotám aj podmienky. Hralo sa kratšiu dobu a s častejšími prestávkami. Víťazmi sa stali futbalisti z družstva Chalani I., ktorí vyhrali finálový zápas nad Chalanmi II 3 : 1. Chalani I. si odniesli pohár a víťazným pokrikom ukázali, kto sa stal tento rok najlepším. Úlohou turnaja však bolo, aby sa deti zabavili, aby spoločne prežili popoludnie a aby zistili, že aj keď nie sú víťazmi, ale do boja dajú všetko, stojí to za to. Poďakovanie patrí pracovníčkam šurianskej knižnice a celý projekt bol realizovaný s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.


JK

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Zber komunálneho a separovaného odpadu od 1.1.2024

Informácia pre občanov o zmene zberu komunálneho a separovaného odpadu v meste Šurany

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
51 12/06/2024 Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje, že od 13.6.2024 do 21.6.2024 bude vykonávať ročný odpočet vodomerov v miestnej časti Nitriansky Hrádok. Prosíme občanov o sprístupnenie vodomerov.

Zoznam daňových dlžníkov

Prístroj na záchranu ľudského života

Bezplatné poradensko-psychologické služby

Pomoc obetiam trestných činov

Ukrajina - informácie

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ