Futbalový turnaj Baby verzus chalani

Oddych spojený so športom je počas prázdnin najlepší relax a tiež aj zdroj dobrej zábavy. Preto každoročne počas letných prázdnin MsKS Šurany – Mestská knižnica M. Matunáka Šurany organizuje futbalový turnaj pre deti mladšieho školského veku s názvom Baby verzus chalani. Tohtoročný sa konal 9. augusta 2019 v areáli tenisových kurtov a hralo sa o putovný pohár. I keď sa do dresov obliekali aj dievčatá a chlapci, ktorí sa podobného turnaja zúčastnili prvýkrát, do hry vkladali celé srdiečko a bojovali o každú loptu, o každú možnosť skórovať. Počas turnaja bolo veľmi horúco, a preto sa museli prispôsobiť vysokým teplotám aj podmienky. Hralo sa kratšiu dobu a s častejšími prestávkami. Víťazmi sa stali futbalisti z družstva Chalani I., ktorí vyhrali finálový zápas nad Chalanmi II 3 : 1. Chalani I. si odniesli pohár a víťazným pokrikom ukázali, kto sa stal tento rok najlepším. Úlohou turnaja však bolo, aby sa deti zabavili, aby spoločne prežili popoludnie a aby zistili, že aj keď nie sú víťazmi, ale do boja dajú všetko, stojí to za to. Poďakovanie patrí pracovníčkam šurianskej knižnice a celý projekt bol realizovaný s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.


JK

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Výzva

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu mesta Šurany na rok 2023

Zahlasujte za naše mesto

Všetky informácie o súťaži nájdete na tomto odkaze :

https://cistinka.lidl.sk/o-projekte

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
36 27/04/2022 POŠTA Šurany oznamuje otváracie hodiny pre verejnosť od 1.5.2022: pondelok - piatok od 8:00 h. do 17:00 h., sobota od 9:00 h. do 11:00 h., nedeľa - zatvorené.

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2021

Zníženie a odpustenie miestneho poplatku za komunálne odpady

Daňové priznanie 2022

Informácie k predloženiu vyúčtovania dotácie poskytnutej z rozpočtu mesta Šurany v roku 2021

Prístroj na záchranu ľudského života

Pomoc obetiam trestných činov

STOP BYROKRACII

Dotazník zameraný na radónovú problematiku

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ