Menu
Panoráma Šurian z hora

Šurianski mestskí táborníci

Letné prázdniny sú už niekoľko rokov časom, kedy MsKS Šurany – Mestská knižnica M.Matunáka, organizuje pre deti denný mestský čitateľský tábor. Tohtoročný bol v termíne od 5. – 9. augusta 2019. Pre deti bol pripravený pestrý program, a keďže sa konal v šurianskej knižnici, jeho súčasťou boli aktivity s knihou, slovom a obrazom. Striedali sa pohybové a kreatívne aktivity, aby si deti užili. V pondelok počas prechádzky mestom si pripomenuli pamätihodnosti mesta Šurany a následne na rybníkoch, na Jamách, sa dozvedeli, ako sa chovajú ryby a čo všetko je potrebné pre takúto prácu. Kúpaniu na kúpalisku Štrand v Nových Zámkoch sa v utorok tešili všetci a všetci si ho aj naplno užili. Výlet do Bratislavy a cesta loďou na Devín, bola pre mnohých z táborníkov prvou skúsenosťou s lodnou dopravou. Vo štvrtok sa stretli s horolezcom, ktorý im poukazoval horolezecké viazania, skoby a iné horolezecké potreby. V piatok prišiel táborníkom porozprávať ortopedický technik o dôležitosti správnej starostlivosti o chodidlá. Okrem rôznych aktivít si deti užili aj veľa zábavy a radosti.

JK

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Jarmok 2019 - Všetky informácie

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Rýchle oznamy

wdt_IDPridanéOznam
10510/09/2019MO SZZ pozýva pri príležitosti Šurianskeho jarmoku všetkých občanov na výstavu ovocia, zeleniny, kvetov a kompótov v dňoch 20. a 21.9.2019 do SH. Vzorky ovocia a zeleniny je možné priniesť do Spoločenskej haly 19.9.2019 od 16.00 do 18.00 hod.
10719/09/2019FUTBAL: ŠK Šurany-OFK Tovarníky, sobota 21.9.2019 o 15:30 h. futbalový štadión v Šuranoch

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Vaše foto zo Šurian

Máte aktuálnu fotku z bežného života v meste? Môžete nám ju poslať  priamo z webu cez náš KONTAKTNÝ FORMULÁR.

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany