Karatistke Laure sa v roku 2018 darilo

Laura Pálinkášová je mladá úspešná karatistka, ktorá začínala s karate v šurianskom karate klube  TRIUMPH, ktorý vedie Roman Frnda. Aktuálne trénuje v nitrianskom karate klube FARMEX pod vedením trénera Klaudia Farmadína.

Laura sa počas roku 2018 zúčastnila niekoľkých súťaží, kde získala výborné umiestnenia. Tretie miesto získala na Grand prix – Bratislava; Lvov – Ukrajina; Eurocup Zell am zee; Karate cup open – Plzen; Hungarian Open – Saman cup; Cancoon – Mexiko; Caorle – Taliansko; Samobor – Chorvátsko. Druhé miesto obsadila na Budapešť Open karate; Prvé pohárové kolo – Košice; Druhé pohárové kolo – Šurany. Prvenstvo si odniesla z Shito ryu Slovenskej republiky; Majstrovstiev Európy v Shito ryu-Taliansko; Polish karate open-Bialsko, Majstrovstvá SR a Farmadin Memorial – Nitra. Na deviatom mieste skončila v Umagu. Na základe týchto výsledkov bola nominovaná Slovenským zväzom karate na Majstrovstvá Európy, ktoré sa uskutočnia 8.-10.2.2019 v dánskom meste Aalborg.

Laura je nielen výborná karatistka, ale šikovná žiačka Strednej umeleckej školy dizajnu v Nitre, kde dosahuje taktiež výborné výsledky. Laure prajeme v roku 2019 veľa úspechov v športe, škole, ale aj osobnom živote.   

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Platobný terminál v prevádzke

Mesto Šurany oznamuje, že v pokladni Mestského úradu Šurany je možné uskutočňovať platby v hotovosti alebo platobnými kartami prostredníctvom platobného terminálu

STOP BYROKRACII

SODB 2021

Zoznam daňových dlžníkov k 31.12.2019

Účasť mesta Šurany na projekte SAPIENTIA VERO HONOREM

Bezplatné právne poradenstvo

Obchodná mapa

Kalendárium mesta Šurany na rok 2020

Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu obce na rok 2021

Odkaz primátorovi

Vedeli ste, že cez novú webovú stránku môžete poslať podnet, otázku či odkaz priamo primátorovi mesta ? Využite priamu komunikáciu s mestom. Môžete poslať správu priamo z webu cez náš kontaktný formulár.

Virtuálne prehliadky v Google mapách

Rýchle oznamy

wdt_ID Pridané Oznam
7 16/03/2020 Slovenská pošta Šurany1 oznamuje občanom že na poštu je možný vstup len s ochranou tváre (rúškom,respirátorom,šálom,šatkou).

Prebytky občanov miest a obcí Slovenska

Archív videí zo zasadnutí MsZ

Oficiálna Facebook stránka mesta Šurany