Posledné prípravné zápasy pred začiatkom ligy

Tím ŠK Šurany „B“ U19 odohrali posledné prípravné zápasy pred začiatkom majstrovských zápasov v lige. Na domácom ihrisku odohrali poslednú júlovú nedeľu zápas s ŠK Šurany U17 a prvý augustový piatok s FC Vinodol.

Prehra s ŠK Šurany U17

Poslednú júlovú nedeľu odohrali zápas proti treťoligovému družstvu ŠK Šurany U17. Rozhodcom zápasu bol Michal Halás. Stretnutie otvorili domáci (Šendula) po pokutovom kope. Neskôr hostia dorovnali na 1:1. Na 2:1 zvýšil v prospech domácich Kupecký. Súper opäť dorovnal (2:2). Po chybe domáceho brankára sa hostia ujali vedenia (2:3). Po niekoľkých chybách domácich hostia viedli 2:4. V druhom polčase hostia zvýšili na 2:5. Domáci hráč Jakab znížil skóre na 3:5. Hostia boli neodbytný a zvýšili na 3:6.

Výhra s FC Vinodol

Prvý augustový piatok odohrali zápas proti FC Vinodol. Rozhodcom zápasu bol František Hamar. Tímy boli vyrovnané, rovnako chýb a šancí bolo na oboch stranách. Gól do šatne poslal domáci hráč Krutek. V druhom polčase sa stav zápasu už nezmenil.

„Všetkým divákom ďakujeme za účasť a vidíme sa už na majstrovských zápasoch v lige. Dúfame, že v čo najväčšom počte.“ odkazujú ŠK Šurany „B“ U19

Autor: Branislav Jakab; zdroj: FB- ŠK Šurany „B“ Dorast – Nitr. Hrádok